אור קיצ'ין - מייצרת שפע כלכלי ע"י השקעות נדל"ן בארה"ב – BSmart - השקעות נדל"ן בארה"ב

אודות

  1.  

    אור קיצ'ין – מייצרת שפע כלכלי ע"י השקעות נדל"ן בארה"ב

היי, שמי אור קיצ'ין ואני מאפשרת לכם להרוויח עוד משכורת דרך נדל"ן בארה"ב.
עוד משכורת שתיכנס לחשבון הבנק ללא קשר לשעות העבודה שלכם, מכיוון שעבור המשכורת הזו, עובד הכסף שלכם, ולא אתם.
מי שיוצא לעבוד בשביל המשכורת הזו, זה הכסף שלכם, בזמן שאתם יכולים לעשות דברים שאתם באמת אוהבים.

מה המשמעות של משכורת נוספת?
שאפשר להמשיך לעבוד את אותן השעות, אך לראות יותר כסף נכנס לחשבון, או שאפשר לעבוד פחות ולא לדאוג לכך שההכנסה תקטן.
המשמעות של משכורת נוספת, זה גם חופשה נוספת בשנה, יותר שעות מנוחה, זמן פנוי לבילוי עם משפחה וחברים, בעצם כל מה שתרצו לעשות עם הכסף הזה.

ומה עם העתיד?
כל השקעה בנדל"ן בארה"ב יכולה להיות שווה לפנסיה שאנשים יקבלו אחרי 40 שנות עבודה קשה. זה יכול לסמן את ההבדל בין לשרוד בפנסיה, לחיים סבירים פלוס בפנסיה.

אז איך אני עושה את זה?
על-ידי עסקאות יזמות – עסקאות פליפ (קניית בית שדורש שיפוץ, השבחתו ומכירתו במחיר השוק) ובנייה חדשה. אני מאפשרת למשקיעים להיכנס לעסקאות יזמות שאני מאתרת ומנהלת.

בנוסף, הנכס האמיתי שאני יכולה לספק – זהו ידע! הידע לעשות בדיוק את מה שאני עושה ולהיות יזם נדל"ן בארה"ב. למידע נוסף לגבי איך אתם יכולים לללמוד להשקיע בארה"ב בעצמכם ולקנות לכם נכסים מניבים, נכסים לפליפים ולרכוש עוד המון המון ידע, ניתן לפנות אלי.

את הנכסים אני רוכשת בעיר אינדיאנפוליס, בסטייט אינדיאנה.

על-פי נתונים סטטיסטיים, העיר נמצאת במגמה של גדילה ועליית מחירים מתמדת, אך אלו לא הסיבות היחידות להשקיע בה. הסבר מפורט לכדאיות ההשקעה בעיר אינדי – כאן.

אז איך הגעתי למה שאני עושה כיום?
במקור הנני מהנדסת תוכנה, עם תואר במדעי המחשב מהטכניון, ולמרות שלא הרגשתי שזה הדבר שאני הכי רוצה לעשות בחיי – לקחתי החלטה שקולה ללכת ללמוד את תחום המחשבים בטכניון מכיוון שידעתי שזהו תחום מבוקש מאד, בו אוכל למצוא תעסוקה ולהרוויח משכורת נאה. בזמן עבודתי בהיי-טק פתחתי את יכולת ההתמדה והניתוח נתונים שלי והשתמשתי בה, ב 2013, כשהתחלתי להשקיע בנדל"ן בארץ. לאחר ההשקעה שעשיתי בארץ, התאהבתי בנדל"ן והתחלתי ללמוד ולהעמיק בתחום.

עד מהרה גיליתי את הנדל"ן בארה"ב, ואת הסכומים הקטנים -יחסית לארץ – הדרושים להשקעה שם ואת התשואות הגבוהות. למדתי את התחום לעומק והתחלתי לרכוש נכסים לעצמי על-מנת לייצר הכנסה פאסיבית בשלב ראשון.
במשך שנתיים רכשתי 4 נכסים, ייעצתי ובדקתי עשרות של עסקאות נדל"ן בארה"ב עבורי ועבור אנשים אחרים, עד שהחלטתי שאני מספיק יציבה כלכלית ובטוחה בהשקעות שלי ובדרך ההשקעה שאני פועלת בה. עזבתי את עבודתי בהיי-טק והקמתי עסק שמתמחה ביצירת הכנסה פסיבית דרך השקעות בנדל"ן בארה״ב, במשרה מלאה.

האמת היא שעבדתי בתחום שלא התאים לי. לאחר זמן מה הבנתי שלשבת כל היום ולכתוב קוד זה לא מה שעושה אותי מאושרת (בלשון המעטה). הבנתי שאיני יכולה להמשיך לעסוק בזה עוד הרבה שנים ולכן עליי לבנות את עתידי הכלכלי כך, שלא אהיה תלויה יותר בתלוש משכורת של מעביד. למזלי בדיוק יצא לי לקרוא את הספר "אבא עשיר, אבא עני" וזה השפיע עליי עמוקות וגרם לי לקום ולעשות מעשה – להתחיל להשקיע בנדל"ן. ההשקעה הראשונה לקחה לי הכי הרבה זמן, השנייה קצת פחות, ובהשקעה החמישית הבנתי שזה "תפור" עליי. הדרך שלי עודדה הרבה אנשים מסביבי לקחת את הצעד ולהעז, ועכשיו גם להם יש נכסים שמספקים להם הכנסה פסיבית.

לקיחת החלטות שקולות אשר מביאות לתוצאות הרצויות – זה מה שמנחה אותי בתהליכי ההשקעה שלי עבור עצמי וגם עבור הלקוחות שלי. אני מנתחת עשרות עסקאות עד שאני מוצאת את מה שמתאים לאופי של המשקיע/ה שלי. הכל נעשה באופן שקוף ובמידה והמשקיע/ה מעוניין, הוא יכול להיות חלק מהתהליך (ברמה סבירה).

אני מאמינה שאדם אינו צריך לעסוק בעבודה שאינו אוהב כל חייו. ישנם הרבה דרכים לעשות כסף – צריך רק לקחת את ההזדמנויות שהחיים מזמנים לנו. במקרה שלי ,ההשקעות שעשיתי, נתנו לי גב כלכלי ואיפשרו לי בסופו של דבר לעזוב תחום שלא אהבתי, ולפתוח עסק בתחום שאני מאד אוהבת.
אני מאמינה שעבור כולם, השקעות בנדל"ן זה הפתח לחיים שהם תמיד רצו. לכל בית בישראל מגיע נכס (או נכסים) שיכניסו לו עוד משכורת קטנה (או גדולה) ויתן הזדמנות להגיע לרמת החיים, אליה שואפים.

אשמח לעזור לכם לעשות השקעה נבונה ולהתחיל לקבל הכנסה נוספת. ניתן ליצור קשר, ולתאם פגישת ייעוץ.

ועכשיו – בואו תראו קצת מהנכסים שרכשו המשקיעים שלי – נכסים של משקיעים

אודות